Salute superpremium konz. pes jelen+kukuřice 300g

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 3

SALUTE- SUPERPRÉMIOVÁ BEZOBILNÁ  masová konzerva (94%) pro psy se sensibilním zažíváním. Obsahuje velmi vysoké procento pouze jeleního masa (monoproteinová).Je výjimečná použitím jediného zdroje živočišných proteinů a jediného zdroje sacharidů, čímž se snižují rizika výskytu potenciálních alergenů.

Dostupnost Vyprodáno
Cena 41,71 Kč bez DPH
47,97 Kč / ks
Kód produktu 781229
Značka Salute
Kategorie konzervy pro psy
Položka byla vyprodána...
 

Salute superpremium masová konzerva s jelením masem 94% a kukuřicí - výběrové monoproteinové grain free krmivo pro psy.

Jelení maso obsahuje minimum tuků a naopak je výživově velmi hodnotné a lehce stravitelné.  Obsahuje důležité vitamíny skupiny B, minerální látky jako železo a fosfor a je bohaté na bílkoviny, sodík a draslík.

Kukuřice je výborná pro rychlý zdroj energie (pohotovostní režim). Kromě toho kukuřice má glykemickou hodnotu nižší než má rýže, proto je  tomto ohledu vhodná pro starší psy nebo psy s nadváhou.

  • Jelení maso jako jediný zdroj bílkovin živočišného původu 
  • Kukuřice jako alternativní zdroj sacharidů.
  • S jedním zdrojem sacharidů.
  • Bez obilovin - vhodné pro alergické psy, nebo psy s citlivým zažíváním
  • Skvělý doplněk ke granulím - napomáhá zlepšit příjem krmiva a doplnit tekutiny
  • Bez  konzervantů a barviv
  • S obsahem SYNOX3D

 sakute konz.z vysokym procentem masa

TIP PRO VÝŽIVNĚJŠÍ A CHUTNĚJŠÍ KRMENÍ

Podle posledních výzkumů ve výživě začali přední výrobci granulovaných krmiv pro zvířata vyvíjet speciální masové pasty, které se doporučují přimíchat ke každé denní dávce krmiva. Oproti tomu, že přidávání syrového masa ke granulím se důrazně nedoporučuje, tyto masové pasty jsou vyvinuty a vyrobeny s ohledem na to, aby nenarušily zvířecí  trávení, ale naopak dodaly granulovanému krmivu látky, o které díky technologii výroby přichází. Díky specifické výrobě těchto past jsou zachovány bakterie, enzymy a vitamíny které obsahuje syrové maso a jsou pro přirozené trávení důležité, ale navíc je takto připravené jídlo pro vašeho mazlíčka daleko voňavější a chutnější. I my máme raději rozmanitější než jednotvárnou stravu, a tímto způsobem můžeme i svému psovi nebo kočce dopřát to samé. Denní doporučená dávka: přimíchat 1-2 kávové lžičky dle velikosti zvířete. O toto množství lze snížit podávanou dávku krmiva.

 

Kompletní vývoj tohoto krmiva je dílem vědeckého týmu Boloňské university, Katedry veterinárního lékařství, prováděný na základě posledních poznatků z oblasti výživy zvířat.

SLOŽENÍ: Jelení maso 94%, kukuřice 4,1%, slunečnicový olej. 

Denní množství závisí na věku, velikosti, aktivitě a prostředí. Podrobnosti najdete na obalu.

 

dle masa jelení
speciální výživa grain free (bezobilovin), monoproteinová
věk psa dospělý pes
značky Salute

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: